Aktuality

  • 1. března 2021 převzal MUDr. Roman Votrubec vodňanskou i bavorovskou ordinaci praktického lékaře "MUDr. Stiebler s.r.o." Ordinace nyní nesou název "MUDr. Roman Votrubec s.r.o.". Ve vodňanské ordinaci pracuje MUDr. Roman Votrubec, v bavorovské ordinaci a v Domově pro seniory Vodňany MUDr. Otakar Stiebler. Ordinační hodiny, adresy a telefonní čísla se nemění.

  • Očkování proti koronaviruAž to bude možné, zapojíme se do očkování proti koronaviru (zřejmě v průběhu března). Zatím nemáme bližší informace.

  • Testování na koronavirus
    V našich ordinacích testujeme pacienty na koronavirus (antigenní i PCR-testy). Testujeme především u nás registrované pacienty. Testování ostatních pacientů (např. před návštěvou v domově důchodců, u pendlerů atd.) provádíme podle našich aktuálních kapacit. Testování je nutno vždy telefonicky domluvit.

  • Speciální ordinace
    Od listopadu loňského roku používáme k vyšetření (potenciálně) infekčních pacientů Speciální ordinaci. Tato nová ordinace má svůj vlastní vchod ze dvora polikliniky Vodňany, do kterého se dostanete průjezdem z ulice ČSLA (těsně za průjezdem sejít po schodech na pravo dolů, vchod do Speciální ordinace se nachází po pravé straně). Provádíme zde i odběry vzorků na koronavirus. Termín je nutno si vždy telefonicky domluvit.